Informacija tėvams apie vaikus COVID-19 pandemijos metu

2020-07-29

GYVENTOJAMS DĖL COVID-19 LIGOS (KORONAVIRUSO INFEKCIJOS) PREVENCINIŲ PRIEMONIŲ. SUSIPAŽINKITE.

parsisiųsti Worda formatu

 

Atnaujinta 2020-05-18

Gerb. tėveliai,

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad šalyje švelninant karantino sąlygas nuo š. m. gegužės 18 d. pradeda dirbti mūsų darželis! Darbo laikas nesikeičia 7.00-17.48 val. Prašome vaikus atvesti iki 8.30 val., o pasiimti (esant galimybei) iki 17.30 val. Norėdami užtikrinti saugias darbo sąlygas, po rytinio priėmimo ir vakare, atsisveikinus su vaikais,  bus dezinfekuojamos laiptinės, koridoriai, tambūrai. Tikimės jūsų supratingumo ir kantrybės. Darželyje bus teikiamas maitinimas.

                 Užtikrindami, kad ugdymo paslaugų teikimo vietoje tiesiogiai su vaikais nedirbtų darbuotojai, priklausantys rizikos grupei, o taip pat dėl darbuotojų kasmetinių atostogų bus jungiamos grupės laikantis HN reikalavimų. 8 gr. vaikai eina – į 12 gr. (vakarinė pusė), 5 grupės – 5 vaikai eina į 11 gr., 6 vaikai – į 1 gr., 9 grupės vaikai eina į 7 grupę (pietinis įėjimas). Informacija bus iškabinta prie įėjimų į grupes, o taip pat auklėtojos praneš facebook žinute.

                 Tėvai turi užtikrinti, kad vaikas (-ai) neserga lėtinėmis ligomis, nurodytomis Sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, o taip pat vaikas (-ai) negyvena kartu su asmenimis, priskirtinais rizikos grupėms (vyresnio nei 60 m. amžiaus asmenimis ir (arba) sergančiais lėtinėmis ligomis nurodytomis Įsakyme Nr. V-483.

                 Ruošdami vaiką į darželį pakalbėkite su juo, kad darželyje bus pasikeitimų: atsisveikinti reikės prie darželio durų, prie įėjimo bus matuojama vaiko kūno temperatūra, vaikutį į grupę palydės darželio darbuotojas, kurio veidą dengs apsauginė kaukė. Priminkite vaikui asmens higienos laikymosi būtinybę (rankų higieną, kosėjimo, čiaudėjimo etiketą ir kt.).

                 Neužmirškite atsinešti švarią pižamą. Draudžiama neštis iš namų žaislus.

                 Iškilus klausimams prašau skambinti bendruoju įstaigos telefonu Nr. 845420995. Bandysime iškilusias problemas, naujus iššūkius įveikti kartu.

                 Tikimės, kad darželyje vaikučiai saugiai praleis laiką, į namus grįš kupini naujų įspūdžių ir idėjų.

Pagarbiai,

Direktorė Audronė

 

 

 

Atnaujinta 2020-05-07

Šalyje švelninant karantino sąlygas Panevėžio miesto savivaldybė keičia vaikų priėmimo į lopšelius-darželius tvarką. Nuo gegužės 8 d. tėveliai / globėjai / rūpintojai turės kreiptis nebe į Švietimo skyrių, bet į iki karantino lankytą įstaigą – jos direktorių telefonu 845420995 arba el. paštu. ld.diemedis@gmail.com.

Kaip ir iki šiol, miesto lopšelių-darželių paslaugomis galės naudotis tik tie tėvai, kurie dirbs savo darbo vietoje, o ne namie nuotoliniu būdu, ir neturės kam palikti vaikų. Ikimokyklinei įstaigai jie turės pateikti tai liudijančią darbdavio pažymą. Atsižvelgus į Sveikatos apsaugos ministerijos reikalavimus, lopšeliuose-darželiuose kaip ir iki šiol bus sudaromos ne didesnės kaip 10 vaikų grupės, bus vengiama skirtingų grupių vaikų ir darbuotojų kontakto. Saugodami save ir kitus, tėveliai turėtų vaiką atvesti prie įstaigos durų ir jį palikti auklėtojai.

Kaip keisis lopšelių-darželių veikla, gavusi tikslesnę informaciją Panevėžio lopšelio-darželio administracija bendruomenę informuos papildomai.

Prašome susipažinti su Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymais ir jų pakeitimais.

Direktorė Audronė

SUSIPAŽINKITE SU PANEVĖŽIO MIESTO VAIKŲ PRIĖMIMO Į PANEVĖŽIO UGDYMO ĮSTAIGAS, ĮGYVENDINANČIAS IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO PROGRAMAS, KARANTINO METU TVARKOS APRAŠU.

parsisiųsti Word formatu

SUSIPAŽINKITE SU NAUJU PANEVĖŽIO MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS ĮSAKYMU  ,,DĖL PANEVĖŽIO MIESTO VAIKŲ PRIĖMIMO Į PANEVĖŽIO MIESTO UGDYMO ĮSTAIGŲ, ĮGYVENDINANČIŲ IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO PROGRAMAS, KARANTINO METU TVARKOS APRAŠO, PATVIRTINTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS 2020 M. BALANDŽIO 24 D. ĮSAKYMU NR. A-322 , PAKEITIMO''.

parsisiųsti Word formatu

Atnaujinta 2020-05-04

Dėl mokesčio įstaigos reiikmėms karantino paskelbimo laikotarpiui.

Atnaujinta 2020-04-23

SUSIPAŽINKITE SU PANEVĖŽIO MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIUS ĮSAKYMU.

atsiųsti PDF formatu

LR SAM DĖL IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ MAITINIMO KARANTINO LAIKOTARPIU

parsisiųsti PDF formatu

Atnaujinta 2020-03-26

parsisiųsti Word formatu