COVID-19

Informuojame, kad  5 gr. ugdytiniui nustatytas tikėtinas COVID-19 atvejis. Nuo kovo 24 d. iki kovo 31 d. 5 gr. izoliuojama. Ugdymas grupės izoliacijos laikotarpiu vykdomas nuotoliniu būdu. Prašome stebėti vaikų ir savo sveikatą. Pasireiškus ligos simptomams, kreipkitės į šeimos gydytoją. 

Informuojame, kad dėl PU mokytojos padėjėjos COVID-19 ligos nuo gruodžio 22 d.  stabdomas ugdymas 12 grupėje. 

Gerb. tėveliai, šiandiena gavome informaciją, kad 1 gr. ugdytiniui nustatytas COVID-19 teigiamas testas. Grupės saviizoliacijos data nesikeičia – nuo gruodžio 9 d. iki gruodžio 22 d.

Labai prašome stebėti savo ir vaikų sveikatą. Pasireiškus ligos simptomamas, kreipkitės į šeimos gydytoją. Saugaus, jaukaus švenčių laukimo linki direktorė Audronė

Panevėžio m. savivaldybės puslapyje yra informacija apie ikimokyklinio ugdymo įstaigų darbo perorganizavimą. Taip pat yra pateikta ir apie mokestį ugdymo reikmėms.   Prašome susipažinti. https://www.panevezys.lt/lt/naujienos/ikimokyklinio-ugdymo-istaigos-nzc1.html

Informuojame, kad nuo gruodžio 16 d. iki gruodžio 24 d. imtinai, dėl nustatyto IU mokytojai COVID-19 teigiamo testo, siunčiama 9 gr. į saviizoliaciją. Būkite visi sveiki ir pasitikime gražiausias metų šventes jaukiai ir saugiai likdami namuose.

LIETUVOS RESPUBLIKOS SVEIKATOS APSAUGOS MINISTRO –VALSTYBĖS LYGIO EKSTREMALIOSIOS SITUACIJOS VALSTYBĖS OPERACIJŲ VADOVO SPRENDIMAI. SUSIPAŽINKITE

parsisiųsti PDF formatu

parsisiųsti Word formatu

Informuojame, kad nuo gruodžio 16 d. iki gruodžio 23 d. imtinai, siunčiama 11 gr. ugdytiniai į saviizoliaciją. Būkite sveiki ir laikykitės visų saugumo rekomendacijų.

Direktorė Audronė

Susipažinkite, kokiais atvejais tėvams skiriama ligos išmoka už nesergančio vaiko priežiūrą?

parsisiųsti Word formatu

Informuojame, kad 1 gr. (pirmos gr.) IU mokytojai nustatytas COVID-19 teigiamas testo rezultatas. Gupės mokytojos padėjėja ir ugdytiniai saviizoliuojasi iki gruodžio 18 d. (data bus patikslinta).

Taip pat vienai virtuvės darbuotojai nustatytas COVID-19 teigiamas testo rezultatas. Visi su darbuotoju turėję artimą kontaktą asmenys (virtuvės darbuotojai) yra siunčiami į saviizoliaciją.

Maitinimą užtikrins laikini darbuotojai, o nuo pirmadienio iki gruodžio 18 d. pusryčius, pietus, vakarienę teiks UAB ,,Sabilė Pactum”.

Penktadienį bus dezinfekuojamos darželio patalpos.

Būkite visi sveiki, laikykitės saugaus atstumo, atvesdami ir pasiimadami vaikus, dėvėkite veido apsaugines kaukes, saugokite save ir dirbančius darbuotojus.

Pagarbiai, direktorė Audronė

 
Gerb. tėveliai, 

Remiantis nauju Vyriausybės nutarimu rekomenduojama ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo programose dalyvauti tik tiems vaikams, kurių tėvai (įtėviai, globėjai) neturi galimybių dirbti nuotoliniu būdu.

parsisiųsti Word formatu

Panevėžio m. savivaldybės puslapyje  www.panevezys.lt yra skelbiama informacija apie CORONOVIRUSO situaciją Panevėžio mieste. 
Prašome susipažinti:

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos švietimo skyriaus sprendimas. Tėveliai, informuokite grupės auklėtoją dėl nuotolinio ugdymo teikimo.

parsisiųsti PDF formatu

Šiuo karantino laikotarpiu vadovaujamės OV 2020 m. lapkričio 6 d. sprendimu Nr. V-2543

parsisiųsti PDF formatu

Nedarbingumasir ligos išmokos dėl koronavirtuso: viskas, ką reikia žinoti gyventojams ir gydytojams

parsisiųsti Word formatu

2020-10-28 Aktuali informacija

parsisiųsti

parsisiųsti

parsisiųsti

Gerb. tėveliai,
pablogėjus situacijai dėl COVID-19 šalyje primename: į lopšelį-darželį vesti tik sveikus vaikus, jei grupės rūbinėlėje yra 2 tėveliai – palaukite kol jie išeis, būtina dėvėti kaukes, dezinfekuoti rankas, išlaikyti 2 metrų atsumą. Tėvai, kurių vaikai lanko būrelius, laukia vaikų lauke, prie centrinio įėjimo.
Kai suserga COVID-19 tėtis, mama – būtina vaikui izoliuotis. Nustačius susirgimo atvejį šeimoje, šeima privalo atsakingai informuoti apie atvejį įstaigos vadovą telef.: 867209420, nepavykus susisiekti informuojate ūkvedį telef.: 867423859, ar auklėtoją. (NESVARBU, KAD TAI BŪTŲ SAVAITGALIS AR ŠVENTINĖ DIENA).
Kai suserga vaikas, šeima taip pat privalo atsakingai informuoti apie atvejį įstaigos vadovą telef.: 867209420, nepavykus susisiekti informuojate ūkvedį telef.: 867423859, ar auklėtoją. (NESVARBU, KAD TAI BŪTŲ SAVAITGALIS AR ŠVENTINĖ DIENA). Visi tos grupės vaikai ir darbuotojai izoliuojasi iki atskiro pranešimo. Laikosi gydytojų nurodymų.
Linkiu nesirgti ir išlikti sąmoningiems. Saugokime save ir kitus.
Pagarbiai, direktorė Audronė

Įsakymas dėl COVID-19 ligos ekstremaliosios situacijos grupės sudarymo

parsisiųsti pdf formatu

Algoritmai

parsisiųsti Word formatu

COVID-19 priemonių planas

parsisiųsti pdf formatu