„LIK SVEIKAS, DARŽELI!“
Pilki debesys sunkiai norėjo užleisti vietą saulutei, tačiau pražydę alyvos tarytum bylojo, kad atėjo metas
priešmokyklinukams palikti grupę, draugus, žaislus ir atsisveikinti su nerūpestinga vaikyste.
9-os grupės piešmokyklinukų išleistuvės – graži ir daug emocijų sukelianti šventė prasidėjo iškilmingu skrydžiu.
Visos kelionės metu vaikus lydėjo ,,Diemedžio” oro linijų pilotės PU mokytojos Giedrė ir Raminta. Būsimiems mokinukams
lopšelio-darželio direktorė Audronė įteikė diplomus, patvirtinančius, jog baigė Priešmokyklinio ugdymo bendrąją programą ir yra pasirengę mokytis pagal pradinio ugdymo programą.







