Paspirtukais į gražiąją vasarą

Paspirtukais į gražiąją vasarą

Baigėsi dar vieni mokslo metai kupini iššūkių, vaikų juoko ir naujų patirčių. Šiandiena smalsumo ir gerų emocijų nestigo

lenktynėse. Mokytojos Angelė, Asta ir Daiva vaikus sukvietė palenktiniauti su paspirtukais. 

Paskelbėadmin