Kelionė į taromatą
Maži darbai virsta dideliu džiaugsmu. Tai puikiai šiandien įrodė 9-os grupės priešmokyklinukai, kurie kartu su mokytoja parduotuvės ,,Maxima“ taromate pridavė surinktą tarą. Už gautus pinigėlius apsipirko ir pasilepino gardžiais ledais. Džiugu, kad vaikai nuo mažų dienų mokosi finansinio raštingumo.
,,Kuriu ir vaidinu draugams”
3-ios grupės Diemedžiukai pakvietė į spektaklį ,,Kaip vilkas išmoko groti?“. Vilkui labai pasisekė, nes jis miške sutiko daug nuostabių, linksmų draugų, kurie pamokė groti ir pakvietė į miško orkestrą. Spektaklis priminė, kad padedant vieni kitiems galime išmokti net ir tai, kas atrodo neįmanoma.
Teatro savaitė ,,Kuriu ir vaidinu draugams”
Lopšelyje-darželyje ,,Diemedis“ prasidėjo teatrų savaitė. Ją sėkmingai atidarė 6 grupės ugdytiniai su mokytojomis ir mus visus pakvietė į kelionę be lagamino. Kelionės metu aplankėme Lietuvą, Vokietiją, Prancūziją ir net Afriką. Mažieji artistai patyrė daug naujų įspūdžių, pasisėmė gerų emocijų, bet nusprendė, kad visur gerai, o namuose-geriausia.
Sportas jungia draugystei
Šiandien lopšelio-darželio „Diemedis“ bendruomenė kartu su lopšeliu-darželiu „Vyturėlis“ leidosi į smagų žygį Kniaudiškių parke! Dalyvavome Lietuvos mažųjų žaidynių festivalio II etape, kupiname judesio, džiaugsmo ir bendrystės! Vaikai su didžiuliu entuziazmu įsitraukė į nuotaikingas, aktyvias veiklas – skambėjo juokas, netrūko šypsenų ir gražių akimirkų kartu. Mažieji drąsiai įveikė kliūčių ruožą, išbandė savo jėgas estafetėse ir su džiaugsmu priėmė kiekvieną judėjimo iššūkį! DienaRead More
Išvyka į biblioteką
,,Diemedžio“ 8-os grupės ugdytiniai kartu su mokytojomis apsilankė vaikų bibliotekoje ,,Žalioji pelėda“, kur klausėsi Mažoji sėklytė autoriaus Eric Carle sekamos pasakos. Vaikai susipažino su popieriaus teatru ir patys bandė tapti istorijos dalimi-kartu su mažąja sėklyte keliavo per kalnus, plaukė jūra, skrido virš dykumos. Vaikai susidomėję stebėjo, kaip iš mažo daigelio išauga nuostabi gėlė-tikras gamtos stebuklas.
Edukacija Ąžuolo progimnazijoje
Balandžio 15 d. 9-os grupės ugdytiniai lankėsi ,,Ąžuolo“ progimnazijoje, kur jų laukė puiki edukacinė veikla apie augalus ir jų sodinimą. Vaikai patys sėjo prieskonines žoleles, gamino daržo kaliauses. Diena buvo kupina atradimų, džiaugsmo ir geros nuotaikos.
Kelionė į Vilnių
,,Diemedžio“ 9-os ir 10-os priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniai kartu su mokytojomis leidosi į kelionę ir aplankė sostinę Vilnių. Vaikai nuvyko į žaislų muziejų, kur dalyvavo edukacijoje, gamino žaislus iš vaško. Funikulieriumi kilo ir leidosi į Gedimino pilį. Dienos įspūdžius vainikavo apsilankymas ,,McDonald‘s“. Kupini geros nuotaikos ir naujų įspūdžių visi laimingi grįžo namo.
Kelionė į Dzūkiją
Gražų balandžio savaitgalį ,Diemedžio“ kolektyvas leidosi į smagią kelionę-Druskininkus. Ten sudalyvavo edukacinėje programoje ,,Sūrūs vėjai“ bei ,,Dzūkiška griekynė“, kurių metu susipažino su senosios Dzūkijos tradicijomis, žaidė liaudiškus žaidimus, šoko, ragavo dzūkiškų patiekalų. Aplankė Merkinės piramidę, garsiausią Alytaus krašto Punios piliakalnį. Tai buvo nuostabi patirtis, suteikusi daug naujų žinių ir įspūdžių.
