Priešmokyklinukai atsisveikino su darželiu
Saulėtą gegužės ketvirtadienį PU mokytojos Vilma ir Giedrė, mokytojų padėjėja Meilė atsisveikino su savo ugdytiniais.
„LIK SVEIKAS, DARŽELI!“
Pilki debesys sunkiai norėjo užleisti vietą saulutei, tačiau pražydę alyvos tarytum bylojo, kad atėjo metas priešmokyklinukams palikti grupę, draugus, žaislus ir atsisveikinti su nerūpestinga vaikyste. 9-os grupės piešmokyklinukų išleistuvės – graži ir daug emocijų sukelianti šventė prasidėjo iškilmingu skrydžiu. Visos kelionės metu vaikus lydėjo ,,Diemedžio” oro linijų pilotės PU mokytojos Giedrė ir Raminta. Būsimiems mokinukams lopšelio-darželio direktorėRead More
,,Šeimos dūzgės” sujungė šeimas
Penktadienį Laisvės aikštėje dūzgėme kartu su šeimomis! Gegužės 15 d. vykęs renginys „Šeimos dūzgės“ padovanojo begalę šiltų šypsenų, o „Diemedžio“ komanda pasirūpino, kad vaikų lauktų patys tikriausi atradimai. Ačiū, kad buvote kartu, kūrėte, domėjotės ir dalinotės gera nuotaika!
